CRYSTAL

Sercair Crystal Elektrolize Su Üreten Sterilizasyon Spreyi ile Evinizi Tüm Mikroplardan Uzaklaştırın!

Tüketicilerin giderek artan sağlıklı ve temiz yaşam bilinci; kötü kokular, bakteri, virüs ve mantar gibi problemlerin çözümü için tasarlanan Sercair Crystal Elektrolize Su Üreten Sterilizasyon Spreyi, ‘Daha Sağlıklı Bir İç Ortam İçin Dezenfektasyon Teknolojisi’ üretmektedir. Gücünü vücudun kendini korumak ve iyileştirmek için ürettiği hipokloröz asitten alan su dezenfektan üretici, yetişkinlerin ve çocukların hayat kalitelerini arttırmaya vaat ediyor.

VISION

Sercair Vision Otomatik El Dezenfektan Sprey Dağıtıcı ile Bakteri, Mikrop ve Virüsleri Yok Edin!

Sercair Vison, bakteri, virüs ve mikropların bulunduğu ve hızla yayılma olasılığı olan tüm alanlar için kullanıma uygundur.
Sercair Vision, tüketiciler tarafından en çok kullanım alanları; hastane girişleri ve hasta odaları, havaalanları, doktor muayeneleri, okullar, ofisler, plazalar, restoranlar, kafeler, AVM’ler, spor salonları, oteller, tuvaletler, güzellik merkezleri ve kuaförler, belediye ve diğer tüm kamu kuruşları; evler, fabrikalar.

BLUE CARE

Sercair Blue Care Otomatik El Dezenfektan Sprey Dağıtıcı-1500 ml

Toplumun sağlığını ve yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen virüs, bakteri gibi zararlı faktörlerin temizleme ihtiyacından yola çıkarak tasarlanan çok fonksiyonlu Sercair Blue Care, tüm tüketicilerin daha sağlıklı bir hayat sürmelerini desteklemek amacıyla teknoloji sağlamaktadır. Sercair Blue Care, dezenfektasyon işlemini, alkol aracılığıyla el değmeden sensörle yapmaktadır. Ellerde bulunan virüs ve bakterileri sterilize eder ve bakterilerin yayılma olasılığını düşürür. Sercair Blue Care, performans çip kontrol teknolojisi kızılötesi sensörü ve duvara monte edilebilen elektronik alkol sprey özellikleriyle kullanıcı dostudur.

BLUE CARE L

Sercair Blue Care L Otomatik El Dezenfektan Sprey Dağıtıcı-2200 ml

Toplumun sağlığını ve yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen virüs, bakteri gibi zararlı faktörlerin temizleme ihtiyacından yola çıkarak tasarlanan çok fonksiyonlu Sercair Blue Care L, tüm tüketicilerin daha sağlıklı bir hayat sürmelerini desteklemek amacıyla teknoloji sağlamaktadır. Sercair Blue Care L, dezenfektasyon işlemini, alkol aracılığıyla el değmeden sensörle yapmaktadır. Ellerde bulunan virüs ve bakterileri sterilize eder ve bakterilerin yayılma olasılığını düşürür. Sercair Blue Care L, performans çip kontrol teknolojisi kızılötesi sensörü ve duvara monte edilebilen elektronik alkol sprey özellikleriyle kullanıcı dostudur.

VISION M

Sercair Vison M Taşınabilir Mini Otomatik El Dezenfektan Sprey Dağıtıcı (45 ml)

Bakteri ve virüslerin yaşamımızdan uzaklaşması için Sercair Vison M’yi ister çantanızda ister ofis veya evinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Vison M’nin dezenfektasyon dağıtıcısı, her türlü bakteri ve virüs kaynaklı bulaşıcı hastalıklara karşı etkin koruma sağlar. Ellerde bulunan virüs ve bakterileri sterilize eder ve bakterilerin yayılma olasılığını düşürür.

BRIGHT

Sercair Bright Teknolojisiyle Ulaşılması Zor Tüm Alanlardan Mikropları Uzaklaştırın!

Tüketicilerin giderek artan sağlıklı ve temiz yaşam bilinci; kötü kokular, bakteri, virüs ve mantar gibi problemlerin çözümü için tasarlanan Sercair Bright Dezenfeksiyon Atomizer Makinesi, ‘Daha Sağlıklı Bir İç Ortam İçin Dezenfektasyon Teknolojisi’ üretmektedir. Sercair Bright Dezenfeksiyon Atomizer Makinesi, ev, tuvalet, iş yeri, klinik, restoran, okul gibi tüm kapalı alanların dezenfektanı için tasarlanmıştır. İçerisine doldurulan sıvıyı buharla dezenfektana çeviren Atomizer Makinesi, sıvı püskürtme genişliğiyle, ulaşılması en zor alanlarının dezenfektasyonu için bile hızlı bir çözüm sağlamaktadır.

VISION TOWER

El Dezenfektan Standı

Sercair Vison Tower’la Müşterilerinizi, Hastalarınızı, Çalışanlarınızı ve Öğrencileri Bakteri, Mikrop ve Virüslerden Koruyun!

Toplumun sağlığını ve yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen virüs, bakteri gibi faktörlerin temizleme ihtiyacından yola çıkarak tasarlanan çok fonksiyonlu Sercair Vison Tower; Avmler, ofisler, havalanları, hastaneler, okullar, restoranlar, tuvaletler başta olmak üzere tüm sosyal alanlarda müşterilerin, çalışanların, hastaların ve diğer tüm tüketicilerin daha sağlıklı bir hayat sürmelerini desteklemek amacıyla teknoloji sağlamaktadır

CRYSTAL ECO

Gerçek Bir Temizlik/Dezenfektasyon İçin İhtiyacınız Olan Tek Şey: Su + Tuz


Sercair Crystal Eco Elektrolize Su Üreten Sterilizasyon Spreyi ile Evinizi Tüm Mikroplardan Uzaklaştırın!
Tüketicilerin giderek artan sağlıklı ve temiz yaşam bilinci; kötü kokular, bakteri, virüs ve mantar gibi problemlerin çözümü için tasarlanan Sercair Crystal Eco Elektrolize Su Üreten Sterilizasyon Spreyi, ‘Daha Sağlıklı Bir İç Ortam İçin Dezenfektasyon Teknolojisi’ üretmektedir. Gücünü vücudun kendini korumak ve iyileştirmek için ürettiği hipokloröz asitten alan su dezenfektan üretici, yetişkinlerin ve çocukların hayat kalitelerini arttırmaya vaat ediyor.